سخن سردبیر

 بی شک یکی از مهمترین دست آوردهای امروز دانشگاه علم و صنعت ایران و همچنین جامعه بزرگ مهندسین صنایع انتشار نشریه وزین بین المللی مهندسی صنایع و مدیریت تولید است که از حمایت یک هیات تحریریه علمی و اکادمیک بین المللی برخوردار بوده و از طرفی دیگر یدک کش یک سابقه 20ساله از نشریه بین المللی مهندسی است که بصورت نشریه فعلی و تخصصی ادامه فعالیت می دهد.

ضمن قدردانی و سپاسگزاری از محققین و نویسندگانی که حاصل تلاش و زحمات خود را توسط این نشریه در اختیار تشنگان علم قرار می­دهند، همچنین از دیگر دانش­پژوهان و مشتاقان علم و معرفت نیز دعوت می­نمایم تا با ما در این سفره علمی گسترده مشارکت موثر داشته باشند.

نشریه بین المللی مهندسی صنایع و مدیریت تولید، مجله­ای است صرفاٌ مهندسی؛ که تلاش می­کند مقالاتی را از محقق یا محققینی مورد انتخاب و ارزیابی قرار دهد که بصورت مشهودی حاصل کار اصلی آنها بوده و اثرات قابل استنادی روی علم مهندسی صنایع و مرزهای دانش داشته و پاسخ دهنده مسایل موجود در دنیای علوم و مهندسی صنایع و مدیریت تولید باشد. همچنین IJES مبادرت به انتخاب یادداشت­های فنی معتبر و متدولوژی­های توسعه­ای جدید و همچنین انتقادات علمی و اظهارنظر در بهبود، رد و یا توسعه مدلهای پیشنهادی نویسندگان بصورت مقالاتی است که همراه با اظهارنظر نویسنده بصورت جداگانه در اولین شماره ممکنه چاپ خواهد شد. مقالاتی تحت اهداف ذکر شده بایستی براساس دستورالعمل نشریه تهیه و از طریق سایت دانشگاه علم و صنعت ایران (http://IJIEPM.iust.ac.ir) برای نشریه ارسال گردد. بی­شک با توجه به سابقه و قدمت این نشریه انتظار است که اساتید و محققین محترم با ارائه مقالات دست اول خود ما را در به ثمر رساندن اهداف اصلی نشریه یاری داده و همچنان ما را قادر سازند تا مسیری را که با زحمات اساتید و محققین محترم پایه­ریزی شده است را بصورت موثری ادامه داده و همواره مسیر و استراتژی خود را براساس بهبود مستمر در کار و کیفیت مناسب دنبال نمائیم. همچنین مقالات و تحقیقاتی که بتوانند به مرزهای دانش کمک کنند از اولویت خاصی در ارزیابی­ها و چاپ برخوردار خواهند بود. حاصل کار گروه هیات تحریریه و همکاران بصورت حداقل 8 شماره (4 شماره فارسی و 4 شماره انگلیسی) در سال منتشر خواهد شد.

دفعات مشاهده: 22527 بار   |   دفعات چاپ: 1630 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 307 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به نشریه بین المللی مهندسی صنایع و مدیریت تولید می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق